top of page

Kancelaria Dominik Rostockiego walczy

o bezpieczeństwo naszej społeczności
 

Dominik Rostocki, Esq. jest prawnikiem z długoletnim stażem oraz założycielem The Rostocki Law Firm, L.L.C.  Prowadził sprawy w New Jersey oraz Pensylwanii, a także w wielu okręgach federalnych.  Mec. Rostocki brał udział w uzyskiwaniu wielomilionowych rozstrzygnięć sądowych i jest znany ze swojej kreatywności oraz wysoce skutecznego stylu prowadzenia spraw. Biegle włada językiem polskim i z dumą poświęca dużą część swojej praktyki służbie Polonii w Pensylwanii i New Jersey. W 2012 roku został wybrany na wiceprezesa Jagiellonian Law Society – dużej organizacji zrzeszającej swym zasięgiem Nowy Jork, New Jersey i Pensylwanię.

 

Ogólnokrajowa publikacja prawnicza „Super Lawyers” przyznała Mec. Rostockiemu tytuł „Wschodzącej Gwiazdy” w Pensylwanii, a wyróżnienie to przyznawane jest jedynie 2,5% najlepszych młodych prawników.

Mec. Rostocki rozpoczął karierę zawodową broniąc lekarzy, szpitali i firm ubezpieczeniowych w dużej regionalnej firmie posiadającej kilka biur na wschodnim wybrzeżu. W 2009 roku Mec. Rostocki dołączył do szanowanej kancelarii w Filadelfii, gdzie skupiał się na złożonych sprawach cywilnych i reprezentował poszkodowanych klientów. Po bardzo udanych dwóch latach Mec. Rostocki założył firmę The Rostocki Law Firm, LLC w samym sercu Center City w Filadelfii. W trakcie swojej kariery zawodowej Mec. Rostocki zdobył doświadczenie zarówno w sprawach cywilnych, jak i karnych, a także miał zaszczyt pełnić funkcję Rozjemcy, rozpatrując i rozstrzygając sprawy dla innych prawników. Mec. Rostocki współpracował także z Sądem Apelacyjnym Stanów Zjednoczonych, Trzeciego Okręgu, w Programie Mediacji Apelacyjnej.

 

Mec. Rostocki uzyskał tytuł Juris Doctor (J.D.) na Wydziale Prawa Uniwersytetu Villanova gdzie był redaktorem dziennika Villanova Environmental Law Journal oraz wiceprezesem Trial Advocacy Club. Uzyskał tytuł licencjata w dziedzinie biznesu na Uniwersytecie Stanowym Ohio.

 

Mec. Rostocki cieszy się dobrą opinią jako członek Pennsylvania State Bar i New Jersey State Bar, posiada uprawnienia do prowadzenia spraw w Sądzie Federalnym Stanów Zjednoczonych oraz Sądzie Apelacyjnego Stanów Zjednoczonych dla Trzeciego Okręgu, a także ma doświadczenie w prowadzeniu sporów przed Trzecim Okręgiem.

The Rostocki Law Firm, L.L.C.

1835 Market Street

29th Floor, Suite 2900

Philadelphia, PA 19103

Połącz się z nami:

  • facebook-square

​​​© 2023 by The Rostocki Law Firm, L.L.C.

Wszystkie prawa zastrzeżone.

Pennsylvania | New York | New Jersey

bottom of page