top of page

Bezprawna Śmierć

 

Kiedy ktoś umiera z powodu zaniedbania innej osoby lub organizacji (n.p.: producenta samochodów), poszkodowana jest nie tylko ofiara ale również jej najbliżsi.  Rodzina zmarłego często cierpi bardziej niż ktokolwiek inny, zarówno emocjonalnie jak i finansowo, szczególnie gdy ofiara była odpowiedzialna za utrzymanie rodziny. Rodzina nie tylko musi uporać się z bólem po stracie bliskiej osoby, ale w mgnieniu oka musi dowiedzieć się, na przykład, jak teraz spłaci kredyt hipoteczny, kupi jedzenie czy zapewni dzieciom szkołę.

Termin „bezprawna śmierć” pochodzi od ustaw stworzonych praktycznie w każdym stanie, które pozwalają spadkobiercom (zazwyczaj rodzinie ofiary) na uzyskanie odszkodowania po krzywdzie, jaką śmierć najbliższej osoby wyrządziła w ich życiu.
 

Wiemy, jak trudna może być taka sytuacja.  Priorytetem naszej kancelarii jest pomoc rodzinie ofiary stanąć na nogi. Jeśli ktoś Ci bliski zmarł z powodu zaniedbania innej osoby, skontaktuj się z nami jak najszybciej na 877-ADWOKAT lub wypełnij formularz.

 

The Rostocki Law Firm, L.L.C.

1835 Market Street

29th Floor, Suite 2900

Philadelphia, PA 19103

Połącz się z nami:

  • facebook-square

​​​© 2023 by The Rostocki Law Firm, L.L.C.

Wszystkie prawa zastrzeżone.

Pennsylvania | New York | New Jersey

bottom of page